4P&P Monitor

Client Service Manager

Client Service Manager 4P&P

Náplň práce

  • aktivní komunikace s klienty, s pracovníky v terénu i s nadnárodním přesahem
  • správa a aktualizace dat v interním systému
  • organizace a vedení vlastních projektů
  • vyhledávání pracovníků v terénu
  • reporting svěřeným klientům
  • kontrolní činnost

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
  • velmi dobrou znalost PC – Excel
  • znalost oblasti Visual Merchandising ve sportovním prostředí výhodou
  • komunikativnost, týmovost, flexibilitu, prezentační dovednosti
  • inspirativní a svobodně smýšlející mladý člověk
  • schopnost analytického myšlení, plánování, pozitivní přístup a orientace na výsledek
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

  • zajímavou, různorodou a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
  • odpovídající finanční a motivační ohodnocení
  • dynamický, mladý kolektiv
  • prostor pro seberealizaci
  • spolupráci s nadnárodními i lokálními klienty
  • firemní benefity – služební telefon, PC, stravenky
  • možnost získání dalších zkušeností a profesního růstu

Nástup ihned nebo podle dohody

V případě zájmu kontaktujte kolegyni Danu Pilařovou na dana.pilarova(zavináč)4pap.com