4P&P Monitor

Proč 4P&P

Poskytujeme full servis v oblasti podpory prodeje. Připravíme Vám projekt od jeho kreativního návrhu až po samotnou realizaci přímo v místě prodeje.

Máme mnohaleté zkušenosti z oboru. Díky našemu členství v evropském sdružení BTL agentur  European Sales Solution - Combera Group máme přístup k novinkám z celé Evropy.

Přistupujeme ke každému klientovi individuálně a doporučíme mu to nejefektivnější řešení.

Naši klienti u nás mají exkluzivitu. V daný moment nepracujeme pro vzájemně si konkurující společnosti bez jejich souhlasu.

Vytvořili jsme unikátní informační systémy, díky nimž budete mít přehled o dění na trhu včas a on-line.

Zaměstnáváme kvalitní tým zaměstnanců a regionálních zástupců. Disponujeme širokou databází externích pracovníků a jsme schopni uspokojit náročné specifické požadavky našich klientů.

Poskytujeme plné logistické zabezpečení akce a pravidelný reporting šitý na míru Vašim požadavkům.

Jsme finančně stabilní společnost a řádně plníme závazky vůči svým dodavatelům. Také díky tomu máme k dispozici stovky stabilních externích spolupracovníků.

Jsme pojištěni proti škodám způsobeným naší činností. Máme uzavřenou pojistku až do výše 5 mil. Kč, pojištěny jsou také všechny centrální i regionální skladovací prostory.

Angažujeme se i v pomoci druhým. Ve spolupráci se Švejcarovým nadačním fondem se snažíme již několik let zlepšit podmínky lékařů i pacientů na Klinice dětského a dorostového lékařství v Praze Karlově.

Copyright © 2013 4P&P | sitemap
analytics.error.loadingclass